ul. Ludwika Solskiego 4/6, 52-416 Wrocław biuro@bisek-kancelaria.pl

Nasz zespół

Kancelarię Prawno-Księgową BISEK założyła i do dziś prowadzi Karolina Bisek, która księgowością zajmuje się od 2007 roku i ma uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Karolina Bisek jest absolwentką studiów prawniczych na Uniwersytecie Wrocławskim oraz absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, na którym ukończyła między innymi studia z zakresu rachunkowości i podatków. Zdobyła bogate doświadczenie, pracując głównie w firmach o profilu budowlanym, gdzie zajmowała się nie tylko prowadzeniem ksiąg, ale i nadzorem nad działem księgowości. Obecnie jest w trakcie zdobywania kwalifikacji na doradcę podatkowego oraz uprawnień biegłego rewidenta.

W 2016 roku Karolina Bisek ukończyła podyplomowe studia na kierunku Prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. W grudniu 2016 roku zdała egzamin na doradcę restrukturyzacyjnego. Posiada licencję doradcy restrukturyzacyjnego nr 1098 oraz będący dodatkowym atutem Certyfikat kompetencji zawodowych w międzynarodowym transporcie drogowym rzeczy, dzięki któremu firmy transportowe mogą z jej pomocą uzyskać niezbędną licencję na transport.

Od momentu założenia kancelarii Karolina Bisek konsekwentnie realizowała swoją wizję – chciała stworzyć miejsce, w którym przedsiębiorca będzie mógł uzyskać kompleksowe wsparcie w zakresie wszelkich formalnych aspektów prowadzenia firmy – począwszy od przeprowadzenia go przez proces zakładania działalności gospodarczej lub spółki, poprzez kompleksową opiekę księgową i prawną, a skończywszy na doradztwie restrukturyzacyjnym. Dlatego zbudowała kilkunastoosobowy, interdyscyplinarny zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów – nie tylko w zakresie finansów, ale i prawa, podatków oraz restrukturyzacji przedsiębiorstw.

Jedną z kluczowych wartości Kancelarii Prawno-Księgowej Bisek Karolina jest ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji pracowników. Dlatego zespół kancelarii regularnie uczestniczy w specjalistycznych szkoleniach oraz studiach podyplomowych, między innymi z zakresu rachunkowości i podatków. Wszystko to ma na celu bliższe zapoznanie się zespołu z problemami księgowo-podatkowymi i późniejsze umiejętne rozwiązywanie nawet tych najbardziej skomplikowanych. Zespół dzieli się z Klientami swoją wiedzą ekspercką, nie tylko sprawując opiekę prawno-księgową nad przedsiębiorstwami, ale i organizując specjalistyczne szkolenia z zakresu prawa, księgowo-rachunkowe oraz podatkowe.

Prywatnie Karolina Bisek jest kobietą o wielu pasjach. Interesuje się zdrowym odżywianiem i lubi być fit. Na kanwie tych zainteresowań otworzyła restaurację Fitback Food & Family, serwującą zdrowe i pyszne posiłki dla całej rodziny oraz dla osób na specjalnych dietach, a także stworzyła własną markę kawy, Fitback Coffee. Chęć podzielenia się doświadczeniem, jakie zdobyła otwierając lokal gastronomiczny, zainspirowała ją do rozszerzenia katalogu usług Kancelarii Prawno-Księgowej Bisek Karolina o kompleksową pomoc w zakresie otwierania tego typu działalności..